Kiegészítő információk
| EAN: | 8592539159035 |
| Termékkód: | 797 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22 cm |
| Magasság: | 32 cm |
| Mélység: | 22 cm |
| Szín: | Szürke |
| Súly: | 0,290 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Divja |
| EAN: | 8592539159035 |
| Termékkód: | 797 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22 cm |
| Magasság: | 32 cm |
| Mélység: | 22 cm |
| Szín: | Szürke |
| Súly: | 0,290 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Divja |
6 500 Ft Áfá - val
4 510 Ft Áfá - val
4 670 Ft Áfá - val
5 870 Ft Áfá - val
4 670 Ft Áfá - val
6 870 Ft Áfá - val
5 720 Ft Áfá - val
2 350 Ft Áfá - val
1 490 Ft Áfá - val
5 870 Ft Áfá - val
4 290 Ft Áfá - val
5 490 Ft Áfá - val
5 870 Ft Áfá - val
5 720 Ft Áfá - val
5 720 Ft Áfá - val
4 900 Ft Áfá - val
5 720 Ft Áfá - val
11 340 Ft Áfá - val
Új hozzászólás