Kiegészítő információk
| EAN: | 8592539210194 |
| Termékkód: | 1000 |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Szélesség: | 50 cm |
| Magasság: | 4 cm |
| Átmérő: | 3,5 cm |
| Szín: | Ezüst |
| Súly: | 0,024 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Divja |
| EAN: | 8592539210194 |
| Termékkód: | 1000 |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Szélesség: | 50 cm |
| Magasság: | 4 cm |
| Átmérő: | 3,5 cm |
| Szín: | Ezüst |
| Súly: | 0,024 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Divja |
6 970 Ft Áfá - val
6 440 Ft Áfá - val
3 310 Ft Áfá - val
5 240 Ft Áfá - val
Új hozzászólás