Kiegészítő információk
| EAN: | 5907779952224 |
| Termékkód: | 5610 |
| Gyártási kód: | GAD00252 |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Szélesség: | 5 cm |
| Magasság: | 7 cm |
| Szín: | Ezüst |
| Súly: | 0,070 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Froster |
| EAN: | 5907779952224 |
| Termékkód: | 5610 |
| Gyártási kód: | GAD00252 |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Szélesség: | 5 cm |
| Magasság: | 7 cm |
| Szín: | Ezüst |
| Súly: | 0,070 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Froster |
6 440 Ft Áfá - val
1 600 Ft Áfá - val
5 590 Ft Áfá - val
Új hozzászólás