Kiegészítő információk
| EAN: | 8435333867921 |
| Termékkód: | 16014 |
| Anyag: | 100% Pamut |
| Szélesség: | 70 cm |
| Magasság: | 140 cm |
| Szín: | Többszínű |
| Licenc: | Princess |
| Nyelvi verzió: | Angol |
| Súly: | 0,290 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Kids Euroswan |
| EAN: | 8435333867921 |
| Termékkód: | 16014 |
| Anyag: | 100% Pamut |
| Szélesség: | 70 cm |
| Magasság: | 140 cm |
| Szín: | Többszínű |
| Licenc: | Princess |
| Nyelvi verzió: | Angol |
| Súly: | 0,290 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Kids Euroswan |
6 240 Ft Áfá - val
7 040 Ft Áfá - val
3 240 Ft Áfá - val
4 630 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
7 350 Ft Áfá - val
5 010 Ft Áfá - val
5 150 Ft Áfá - val
6 470 Ft Áfá - val
5 870 Ft Áfá - val
5 340 Ft Áfá - val
4 860 Ft Áfá - val
5 010 Ft Áfá - val
6 200 Ft Áfá - val
6 390 Ft Áfá - val
4 940 Ft Áfá - val
4 630 Ft Áfá - val
4 690 Ft Áfá - val
4 250 Ft Áfá - val
Új hozzászólás