Kiegészítő információk
| EAN: | 5907750577095 |
| Termékkód: | 16839 |
| Anyag: | 100% Pamut |
| Szélesség: | 70 cm |
| Magasság: | 140 cm |
| Szín: | Fehér |
| Nyelvi verzió: | Angol |
| Súly: | 0,320 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Faro Tekstylia |
| EAN: | 5907750577095 |
| Termékkód: | 16839 |
| Anyag: | 100% Pamut |
| Szélesség: | 70 cm |
| Magasság: | 140 cm |
| Szín: | Fehér |
| Nyelvi verzió: | Angol |
| Súly: | 0,320 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Faro Tekstylia |
5 470 Ft Áfá - val
6 240 Ft Áfá - val
7 040 Ft Áfá - val
3 240 Ft Áfá - val
4 630 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
5 150 Ft Áfá - val
7 350 Ft Áfá - val
5 010 Ft Áfá - val
5 340 Ft Áfá - val
4 900 Ft Áfá - val
4 510 Ft Áfá - val
6 390 Ft Áfá - val
6 390 Ft Áfá - val
6 200 Ft Áfá - val
6 390 Ft Áfá - val
4 690 Ft Áfá - val
4 510 Ft Áfá - val
4 690 Ft Áfá - val
5 050 Ft Áfá - val
Új hozzászólás