Kiegészítő információk
| EAN: | 5714710006997 |
| Termékkód: | 16640 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 100 cm |
| Magasság: | 140 cm |
| Szín: | Többszínű |
| Licenc: | Peppa Pig |
| Súly: | 0,234 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | BrandMac |
| EAN: | 5714710006997 |
| Termékkód: | 16640 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 100 cm |
| Magasság: | 140 cm |
| Szín: | Többszínű |
| Licenc: | Peppa Pig |
| Súly: | 0,234 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | BrandMac |
3 980 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
3 690 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
3 180 Ft Áfá - val
3 340 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 920 Ft Áfá - val
4 090 Ft Áfá - val
3 740 Ft Áfá - val
3 740 Ft Áfá - val
4 110 Ft Áfá - val
4 110 Ft Áfá - val
5 940 Ft Áfá - val
5 280 Ft Áfá - val
5 800 Ft Áfá - val
4 730 Ft Áfá - val
4 050 Ft Áfá - val
5 340 Ft Áfá - val
6 520 Ft Áfá - val
4 930 Ft Áfá - val
3 940 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
3 940 Ft Áfá - val
4 070 Ft Áfá - val
2 060 Ft Áfá - val
4 000 Ft Áfá - val
4 000 Ft Áfá - val
5 370 Ft Áfá - val
Új hozzászólás