Kiegészítő információk
| EAN: | 8435631352310 |
| Termékkód: | 19615 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 100 cm |
| Magasság: | 140 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Minnie Mouse |
| Súly: | 0,288 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Mister Licence |
| EAN: | 8435631352310 |
| Termékkód: | 19615 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 100 cm |
| Magasság: | 140 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Minnie Mouse |
| Súly: | 0,288 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Mister Licence |
3 870 Ft Áfá - val
3 940 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
5 010 Ft Áfá - val
4 100 Ft Áfá - val
4 100 Ft Áfá - val
4 000 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 920 Ft Áfá - val
3 750 Ft Áfá - val
3 690 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 340 Ft Áfá - val
3 190 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
5 340 Ft Áfá - val
3 870 Ft Áfá - val
3 750 Ft Áfá - val
3 890 Ft Áfá - val
3 690 Ft Áfá - val
3 690 Ft Áfá - val
4 000 Ft Áfá - val
5 170 Ft Áfá - val
3 810 Ft Áfá - val
3 270 Ft Áfá - val
4 000 Ft Áfá - val
3 940 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
Új hozzászólás