Kiegészítő információk
| EAN: | 5407010073959 |
| Termékkód: | 19247 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 110 cm |
| Magasság: | 150 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Lilo & Stitch |
| Súly: | 0,370 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Aymax |
| EAN: | 5407010073959 |
| Termékkód: | 19247 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 110 cm |
| Magasság: | 150 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Lilo & Stitch |
| Súly: | 0,370 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Aymax |
5 340 Ft Áfá - val
5 380 Ft Áfá - val
4 020 Ft Áfá - val
4 740 Ft Áfá - val
5 380 Ft Áfá - val
6 320 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
4 060 Ft Áfá - val
4 060 Ft Áfá - val
3 920 Ft Áfá - val
5 380 Ft Áfá - val
3 690 Ft Áfá - val
4 000 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 340 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
3 190 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
5 340 Ft Áfá - val
3 830 Ft Áfá - val
3 270 Ft Áfá - val
3 270 Ft Áfá - val
4 940 Ft Áfá - val
4 940 Ft Áfá - val
3 940 Ft Áfá - val
3 940 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
3 870 Ft Áfá - val
3 750 Ft Áfá - val
3 890 Ft Áfá - val
3 690 Ft Áfá - val
4 000 Ft Áfá - val
5 170 Ft Áfá - val
3 810 Ft Áfá - val
3 270 Ft Áfá - val
4 510 Ft Áfá - val
6 140 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
3 940 Ft Áfá - val
Új hozzászólás