Kiegészítő információk
| EAN: | 8592753037164 |
| Termékkód: | 19445 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 100 cm |
| Magasság: | 150 cm |
| Szín: | Lila |
| Licenc: | Lilo & Stitch |
| Súly: | 0,320 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Jerry Fabrics |
| EAN: | 8592753037164 |
| Termékkód: | 19445 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 100 cm |
| Magasság: | 150 cm |
| Szín: | Lila |
| Licenc: | Lilo & Stitch |
| Súly: | 0,320 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Jerry Fabrics |
3 270 Ft Áfá - val
5 340 Ft Áfá - val
4 060 Ft Áfá - val
4 020 Ft Áfá - val
5 380 Ft Áfá - val
3 270 Ft Áfá - val
5 380 Ft Áfá - val
4 060 Ft Áfá - val
6 530 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
4 740 Ft Áfá - val
6 320 Ft Áfá - val
3 830 Ft Áfá - val
5 380 Ft Áfá - val
4 100 Ft Áfá - val
3 920 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
3 690 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
4 000 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
4 940 Ft Áfá - val
3 940 Ft Áfá - val
3 940 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
3 870 Ft Áfá - val
3 750 Ft Áfá - val
3 890 Ft Áfá - val
3 690 Ft Áfá - val
4 000 Ft Áfá - val
5 170 Ft Áfá - val
3 810 Ft Áfá - val
3 270 Ft Áfá - val
4 510 Ft Áfá - val
6 140 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
3 940 Ft Áfá - val
Új hozzászólás