Kiegészítő információk
| EAN: | 8021785418677 |
| Termékkód: | 16698 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 28 cm |
| Magasság: | 39 cm |
| Mélység: | 16 cm |
| Szín: | Piros |
| Licenc: | Star Wars |
| Súly: | 0,328 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Textiel Trade |
| EAN: | 8021785418677 |
| Termékkód: | 16698 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 28 cm |
| Magasság: | 39 cm |
| Mélység: | 16 cm |
| Szín: | Piros |
| Licenc: | Star Wars |
| Súly: | 0,328 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Textiel Trade |
5 170 Ft Áfá - val
5 700 Ft Áfá - val
7 140 Ft Áfá - val
12 530 Ft Áfá - val
8 300 Ft Áfá - val
8 510 Ft Áfá - val
10 960 Ft Áfá - val
3 920 Ft Áfá - val
6 830 Ft Áfá - val
5 640 Ft Áfá - val
9 390 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
3 220 Ft Áfá - val
4 380 Ft Áfá - val
5 470 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
3 540 Ft Áfá - val
Új hozzászólás