Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645301290 |
| Termékkód: | 19274 |
| Gyártási kód: | 202-3998 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 23 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 8 cm |
| Szín: | Szürke |
| Licenc: | Avengers |
| Súly: | 0,270 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645301290 |
| Termékkód: | 19274 |
| Gyártási kód: | 202-3998 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 23 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 8 cm |
| Szín: | Szürke |
| Licenc: | Avengers |
| Súly: | 0,270 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
5 190 Ft Áfá - val
5 650 Ft Áfá - val
6 520 Ft Áfá - val
7 100 Ft Áfá - val
9 470 Ft Áfá - val
5 680 Ft Áfá - val
9 470 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
2 260 Ft Áfá - val
2 370 Ft Áfá - val
2 370 Ft Áfá - val
3 010 Ft Áfá - val
2 310 Ft Áfá - val
6 810 Ft Áfá - val
5 210 Ft Áfá - val
9 680 Ft Áfá - val
6 020 Ft Áfá - val
8 680 Ft Áfá - val
8 620 Ft Áfá - val
5 900 Ft Áfá - val
6 250 Ft Áfá - val
6 210 Ft Áfá - val
6 210 Ft Áfá - val
3 470 Ft Áfá - val
7 500 Ft Áfá - val
9 410 Ft Áfá - val
8 580 Ft Áfá - val
Új hozzászólás