Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645258341 |
| Termékkód: | 16691 |
| Gyártási kód: | 088-9168 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Mickey Mouse |
| Súly: | 0,224 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645258341 |
| Termékkód: | 16691 |
| Gyártási kód: | 088-9168 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Mickey Mouse |
| Súly: | 0,224 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
3 610 Ft Áfá - val
5 600 Ft Áfá - val
13 570 Ft Áfá - val
6 340 Ft Áfá - val
6 200 Ft Áfá - val
4 910 Ft Áfá - val
6 340 Ft Áfá - val
6 340 Ft Áfá - val
9 740 Ft Áfá - val
3 230 Ft Áfá - val
7 630 Ft Áfá - val
8 060 Ft Áfá - val
8 040 Ft Áfá - val
6 370 Ft Áfá - val
9 100 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
9 100 Ft Áfá - val
9 100 Ft Áfá - val
10 400 Ft Áfá - val
Új hozzászólás