Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645299566 |
| Termékkód: | 19273 |
| Gyártási kód: | 125-3840 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 29 cm |
| Magasság: | 39 cm |
| Mélység: | 12 cm |
| Szín: | Szürke |
| Licenc: | NASA |
| Súly: | 0,350 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645299566 |
| Termékkód: | 19273 |
| Gyártási kód: | 125-3840 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 29 cm |
| Magasság: | 39 cm |
| Mélység: | 12 cm |
| Szín: | Szürke |
| Licenc: | NASA |
| Súly: | 0,350 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
4 700 Ft Áfá - val
9 480 Ft Áfá - val
11 880 Ft Áfá - val
10 340 Ft Áfá - val
10 280 Ft Áfá - val
5 730 Ft Áfá - val
9 540 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
9 480 Ft Áfá - val
6 690 Ft Áfá - val
8 360 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
7 150 Ft Áfá - val
2 330 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
2 390 Ft Áfá - val
2 390 Ft Áfá - val
2 270 Ft Áfá - val
9 540 Ft Áfá - val
6 570 Ft Áfá - val
5 690 Ft Áfá - val
5 230 Ft Áfá - val
5 250 Ft Áfá - val
9 480 Ft Áfá - val
7 560 Ft Áfá - val
Új hozzászólás