Kiegészítő információk
| EAN: | 5902729049252 |
| Termékkód: | 16935 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 40 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Szín: | Lila |
| Licenc: | Spirit Riding Free |
| Súly: | 0,330 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Halantex |
| EAN: | 5902729049252 |
| Termékkód: | 16935 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 40 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Szín: | Lila |
| Licenc: | Spirit Riding Free |
| Súly: | 0,330 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Halantex |
5 990 Ft Áfá - val
3 770 Ft Áfá - val
3 230 Ft Áfá - val
3 230 Ft Áfá - val
3 230 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
3 480 Ft Áfá - val
4 040 Ft Áfá - val
4 040 Ft Áfá - val
3 070 Ft Áfá - val
3 830 Ft Áfá - val
3 070 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
3 230 Ft Áfá - val
3 070 Ft Áfá - val
3 270 Ft Áfá - val
Új hozzászólás