Kiegészítő információk
| EAN: | 5902689468018 |
| Termékkód: | 17550 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 35 cm |
| Magasság: | 35 cm |
| Szín: | Kék |
| Súly: | 0,246 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Carbotex |
| EAN: | 5902689468018 |
| Termékkód: | 17550 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 35 cm |
| Magasság: | 35 cm |
| Szín: | Kék |
| Súly: | 0,246 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Carbotex |
3 230 Ft Áfá - val
3 230 Ft Áfá - val
3 480 Ft Áfá - val
2 550 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
3 830 Ft Áfá - val
4 040 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
4 040 Ft Áfá - val
3 070 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
3 230 Ft Áfá - val
3 270 Ft Áfá - val
Új hozzászólás