Kiegészítő információk
| EAN: | 8592753036341 |
| Termékkód: | 19165 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 40 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Szín: | Lila |
| Licenc: | Lilo & Stitch |
| Súly: | 0,300 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Jerry Fabrics |
| EAN: | 8592753036341 |
| Termékkód: | 19165 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 40 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Szín: | Lila |
| Licenc: | Lilo & Stitch |
| Súly: | 0,300 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Jerry Fabrics |
3 480 Ft Áfá - val
3 770 Ft Áfá - val
5 990 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
3 230 Ft Áfá - val
3 230 Ft Áfá - val
3 230 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
4 040 Ft Áfá - val
3 830 Ft Áfá - val
3 070 Ft Áfá - val
3 830 Ft Áfá - val
3 070 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
3 070 Ft Áfá - val
3 230 Ft Áfá - val
Új hozzászólás