Kiegészítő információk
| EAN: | 5904302504295 |
| Termékkód: | 18865 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 35 cm |
| Magasság: | 35 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Paw Patrol |
| Súly: | 0,245 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Carbotex |
| EAN: | 5904302504295 |
| Termékkód: | 18865 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 35 cm |
| Magasság: | 35 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Paw Patrol |
| Súly: | 0,245 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Carbotex |
3 500 Ft Áfá - val
3 500 Ft Áfá - val
3 540 Ft Áfá - val
5 620 Ft Áfá - val
3 270 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 790 Ft Áfá - val
3 790 Ft Áfá - val
3 650 Ft Áfá - val
2 880 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
2 880 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
Új hozzászólás