Kiegészítő információk
| EAN: | 8021785485501 |
| Termékkód: | 17041 |
| Anyag: | 100% Poliészter, Műanyag |
| Szélesség: | 27 cm |
| Magasság: | 32 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Mickey Mouse |
| Súly: | 0,286 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Textiel Trade |
| EAN: | 8021785485501 |
| Termékkód: | 17041 |
| Anyag: | 100% Poliészter, Műanyag |
| Szélesség: | 27 cm |
| Magasság: | 32 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Mickey Mouse |
| Súly: | 0,286 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Textiel Trade |
6 200 Ft Áfá - val
5 600 Ft Áfá - val
6 340 Ft Áfá - val
6 340 Ft Áfá - val
9 740 Ft Áfá - val
4 660 Ft Áfá - val
9 330 Ft Áfá - val Árengedmény 50%
7 630 Ft Áfá - val
8 060 Ft Áfá - val
8 040 Ft Áfá - val
6 370 Ft Áfá - val
9 100 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
9 100 Ft Áfá - val
9 100 Ft Áfá - val
3 230 Ft Áfá - val
10 400 Ft Áfá - val
Új hozzászólás