Kiegészítő információk
| EAN: | 8427934583782 |
| Termékkód: | 17471 |
| Anyag: | 100% Poliészter, Műanyag |
| Szélesség: | 25 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Piros |
| Licenc: | Mickey Mouse |
| Súly: | 0,266 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Cerda |
| EAN: | 8427934583782 |
| Termékkód: | 17471 |
| Anyag: | 100% Poliészter, Műanyag |
| Szélesség: | 25 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Piros |
| Licenc: | Mickey Mouse |
| Súly: | 0,266 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Cerda |
4 610 Ft Áfá - val
5 810 Ft Áfá - val
5 250 Ft Áfá - val
5 950 Ft Áfá - val
9 130 Ft Áfá - val
4 370 Ft Áfá - val
8 750 Ft Áfá - val Árengedmény 50%
3 030 Ft Áfá - val
7 150 Ft Áfá - val
7 560 Ft Áfá - val
7 540 Ft Áfá - val
5 970 Ft Áfá - val
8 530 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
8 530 Ft Áfá - val
8 530 Ft Áfá - val
9 760 Ft Áfá - val
Új hozzászólás