Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645307575 |
| Termékkód: | 19238 |
| Gyártási kód: | 798-4614 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 21 cm |
| Magasság: | 25 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Fekete |
| Licenc: | Mickey Mouse |
| Súly: | 0,224 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645307575 |
| Termékkód: | 19238 |
| Gyártási kód: | 798-4614 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 21 cm |
| Magasság: | 25 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Fekete |
| Licenc: | Mickey Mouse |
| Súly: | 0,224 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
5 600 Ft Áfá - val
6 200 Ft Áfá - val
6 340 Ft Áfá - val
6 340 Ft Áfá - val
7 630 Ft Áfá - val
8 060 Ft Áfá - val
4 660 Ft Áfá - val
9 330 Ft Áfá - val Árengedmény 50%
9 740 Ft Áfá - val
3 230 Ft Áfá - val
4 910 Ft Áfá - val
6 110 Ft Áfá - val
6 110 Ft Áfá - val
6 150 Ft Áfá - val
6 630 Ft Áfá - val
6 670 Ft Áfá - val
6 960 Ft Áfá - val
6 370 Ft Áfá - val
9 100 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
9 100 Ft Áfá - val
9 100 Ft Áfá - val
10 400 Ft Áfá - val
Új hozzászólás