Kiegészítő információk
| EAN: | 8720254858074 |
| Termékkód: | 17973 |
| Anyag: | 100% Poliészter, Műanyag |
| Szélesség: | 26 cm |
| Magasság: | 30 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Fekete |
| Licenc: | NASA |
| Súly: | 0,220 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Textiel Trade |
| EAN: | 8720254858074 |
| Termékkód: | 17973 |
| Anyag: | 100% Poliészter, Műanyag |
| Szélesség: | 26 cm |
| Magasság: | 30 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Fekete |
| Licenc: | NASA |
| Súly: | 0,220 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Textiel Trade |
9 480 Ft Áfá - val
5 890 Ft Áfá - val
1 790 Ft Áfá - val
2 390 Ft Áfá - val
5 950 Ft Áfá - val
8 650 Ft Áfá - val
Új hozzászólás