Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645270992 |
| Termékkód: | 16737 |
| Gyártási kód: | 002-0295 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 12 cm |
| Szín: | Narancssárga |
| Súly: | 0,216 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645270992 |
| Termékkód: | 16737 |
| Gyártási kód: | 002-0295 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Mélység: | 12 cm |
| Szín: | Narancssárga |
| Súly: | 0,216 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
8 860 Ft Áfá - val
7 610 Ft Áfá - val
13 370 Ft Áfá - val
2 080 Ft Áfá - val
5 410 Ft Áfá - val
6 450 Ft Áfá - val
4 450 Ft Áfá - val
7 410 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
4 160 Ft Áfá - val
13 780 Ft Áfá - val
4 940 Ft Áfá - val
9 960 Ft Áfá - val
6 170 Ft Áfá - val
6 170 Ft Áfá - val
6 490 Ft Áfá - val
3 550 Ft Áfá - val
3 160 Ft Áfá - val
2 940 Ft Áfá - val
6 610 Ft Áfá - val
6 100 Ft Áfá - val
3 940 Ft Áfá - val
6 570 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
6 610 Ft Áfá - val
13 560 Ft Áfá - val
2 610 Ft Áfá - val
3 260 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
6 250 Ft Áfá - val
9 190 Ft Áfá - val
6 250 Ft Áfá - val
6 020 Ft Áfá - val
5 940 Ft Áfá - val
8 350 Ft Áfá - val
8 040 Ft Áfá - val
8 040 Ft Áfá - val
9 080 Ft Áfá - val
6 700 Ft Áfá - val
4 250 Ft Áfá - val
5 570 Ft Áfá - val
6 700 Ft Áfá - val
10 190 Ft Áfá - val
6 610 Ft Áfá - val
6 610 Ft Áfá - val
2 450 Ft Áfá - val
12 510 Ft Áfá - val
6 020 Ft Áfá - val
Új hozzászólás