Kiegészítő információk
| EAN: | 3609081487617 |
| Termékkód: | 16155 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22 cm |
| Magasság: | 27 cm |
| Mélység: | 8 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Super Wings |
| Súly: | 0,170 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Sun City |
| EAN: | 3609081487617 |
| Termékkód: | 16155 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 22 cm |
| Magasság: | 27 cm |
| Mélység: | 8 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Super Wings |
| Súly: | 0,170 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Sun City |
2 080 Ft Áfá - val
3 780 Ft Áfá - val
2 510 Ft Áfá - val
3 310 Ft Áfá - val
6 610 Ft Áfá - val Árengedmény 50%
2 430 Ft Áfá - val
3 180 Ft Áfá - val
5 410 Ft Áfá - val
6 450 Ft Áfá - val
6 450 Ft Áfá - val
4 160 Ft Áfá - val
13 780 Ft Áfá - val
4 940 Ft Áfá - val
9 960 Ft Áfá - val
2 670 Ft Áfá - val
6 170 Ft Áfá - val
6 170 Ft Áfá - val
6 490 Ft Áfá - val
3 550 Ft Áfá - val
3 160 Ft Áfá - val
2 940 Ft Áfá - val
6 610 Ft Áfá - val
6 100 Ft Áfá - val
6 250 Ft Áfá - val
6 610 Ft Áfá - val
13 560 Ft Áfá - val
2 610 Ft Áfá - val
3 260 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
2 080 Ft Áfá - val
9 190 Ft Áfá - val
6 250 Ft Áfá - val
6 020 Ft Áfá - val
5 940 Ft Áfá - val
8 350 Ft Áfá - val
8 040 Ft Áfá - val
8 040 Ft Áfá - val
9 080 Ft Áfá - val
6 700 Ft Áfá - val
4 250 Ft Áfá - val
6 700 Ft Áfá - val
6 610 Ft Áfá - val
2 450 Ft Áfá - val
12 510 Ft Áfá - val
6 020 Ft Áfá - val
Új hozzászólás