Kiegészítő információk
| EAN: | 8435507866880 |
| Termékkód: | 18189 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 42 cm |
| Magasság: | 52 cm |
| Szín: | Többszínű |
| Licenc: | Avengers |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,166 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Kids Euroswan |
| EAN: | 8435507866880 |
| Termékkód: | 18189 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 42 cm |
| Magasság: | 52 cm |
| Szín: | Többszínű |
| Licenc: | Avengers |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,166 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Kids Euroswan |
3 360 Ft Áfá - val
3 930 Ft Áfá - val
1 850 Ft Áfá - val
3 360 Ft Áfá - val
3 930 Ft Áfá - val
3 930 Ft Áfá - val
3 320 Ft Áfá - val
3 650 Ft Áfá - val
3 570 Ft Áfá - val
3 570 Ft Áfá - val
3 570 Ft Áfá - val
3 570 Ft Áfá - val
2 310 Ft Áfá - val
3 570 Ft Áfá - val
3 570 Ft Áfá - val
3 510 Ft Áfá - val
3 510 Ft Áfá - val
3 510 Ft Áfá - val
2 310 Ft Áfá - val
2 310 Ft Áfá - val
3 930 Ft Áfá - val
3 360 Ft Áfá - val
3 650 Ft Áfá - val
Új hozzászólás