Kiegészítő információk
| EAN: | 5714710019331 |
| Termékkód: | 19601 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 47,5 cm |
| Magasság: | 55 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Lilo & Stitch |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,084 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | BrandMac |
| EAN: | 5714710019331 |
| Termékkód: | 19601 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 47,5 cm |
| Magasság: | 55 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Lilo & Stitch |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,084 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | BrandMac |
3 540 Ft Áfá - val
3 540 Ft Áfá - val
3 540 Ft Áfá - val
3 540 Ft Áfá - val
3 670 Ft Áfá - val
1 870 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
2 780 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
3 540 Ft Áfá - val
3 540 Ft Áfá - val
2 990 Ft Áfá - val
2 990 Ft Áfá - val
3 460 Ft Áfá - val
3 270 Ft Áfá - val
3 270 Ft Áfá - val
2 330 Ft Áfá - val
2 330 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
Új hozzászólás