Kiegészítő információk
| EAN: | 5999100305250 |
| Termékkód: | 17126 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 42 cm |
| Magasság: | 52 cm |
| Szín: | Fehér, Fekete |
| Licenc: | Star Wars |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,164 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Exity |
| EAN: | 5999100305250 |
| Termékkód: | 17126 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 42 cm |
| Magasság: | 52 cm |
| Szín: | Fehér, Fekete |
| Licenc: | Star Wars |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,164 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Exity |
3 380 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
2 780 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
3 960 Ft Áfá - val
3 670 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
2 330 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
3 540 Ft Áfá - val
3 540 Ft Áfá - val
3 540 Ft Áfá - val
2 330 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 670 Ft Áfá - val
Új hozzászólás