Kiegészítő információk
| EAN: | 5714710014275 |
| Termékkód: | 19745 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 48 cm |
| Magasság: | 55 cm |
| Szín: | Többszínű |
| Licenc: | Avengers |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,080 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | BrandMac |
| EAN: | 5714710014275 |
| Termékkód: | 19745 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 48 cm |
| Magasság: | 55 cm |
| Szín: | Többszínű |
| Licenc: | Avengers |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,080 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | BrandMac |
2 310 Ft Áfá - val
3 570 Ft Áfá - val
3 570 Ft Áfá - val
3 840 Ft Áfá - val
3 360 Ft Áfá - val
3 360 Ft Áfá - val
2 970 Ft Áfá - val
3 510 Ft Áfá - val
3 510 Ft Áfá - val
3 510 Ft Áfá - val
3 510 Ft Áfá - val
3 510 Ft Áfá - val
3 510 Ft Áfá - val
3 510 Ft Áfá - val
3 570 Ft Áfá - val
3 570 Ft Áfá - val
3 570 Ft Áfá - val
3 650 Ft Áfá - val
3 320 Ft Áfá - val
3 650 Ft Áfá - val
3 930 Ft Áfá - val
3 930 Ft Áfá - val
2 750 Ft Áfá - val
3 930 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
2 310 Ft Áfá - val
2 970 Ft Áfá - val
3 650 Ft Áfá - val
3 360 Ft Áfá - val
Új hozzászólás