Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645297814 |
| Termékkód: | 18208 |
| Gyártási kód: | 421-3692 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 25 cm |
| Magasság: | 38 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Zöld |
| Licenc: | Skooter |
| Súly: | 0,290 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645297814 |
| Termékkód: | 18208 |
| Gyártási kód: | 421-3692 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 25 cm |
| Magasság: | 38 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Zöld |
| Licenc: | Skooter |
| Súly: | 0,290 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
6 550 Ft Áfá - val
8 990 Ft Áfá - val
7 730 Ft Áfá - val
8 330 Ft Áfá - val
5 930 Ft Áfá - val
6 510 Ft Áfá - val
8 990 Ft Áfá - val
11 870 Ft Áfá - val
11 730 Ft Áfá - val
9 040 Ft Áfá - val
8 000 Ft Áfá - val
6 550 Ft Áfá - val
6 710 Ft Áfá - val
6 710 Ft Áfá - val
8 040 Ft Áfá - val
8 990 Ft Áfá - val
4 250 Ft Áfá - val
8 480 Ft Áfá - val
8 480 Ft Áfá - val
4 100 Ft Áfá - val
8 210 Ft Áfá - val Árengedmény 50%
8 210 Ft Áfá - val
3 950 Ft Áfá - val
5 640 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
7 210 Ft Áfá - val
8 990 Ft Áfá - val
4 930 Ft Áfá - val
Új hozzászólás