Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645315280 |
| Termékkód: | 19433 |
| Gyártási kód: | 421-00310 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 29 cm |
| Magasság: | 39 cm |
| Mélység: | 12 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Skooter |
| Súly: | 0,410 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645315280 |
| Termékkód: | 19433 |
| Gyártási kód: | 421-00310 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 29 cm |
| Magasság: | 39 cm |
| Mélység: | 12 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Skooter |
| Súly: | 0,410 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
7 890 Ft Áfá - val
7 890 Ft Áfá - val
8 370 Ft Áfá - val
7 480 Ft Áfá - val
3 950 Ft Áfá - val
6 090 Ft Áfá - val
6 250 Ft Áfá - val
11 840 Ft Áfá - val
9 860 Ft Áfá - val
7 700 Ft Áfá - val
8 370 Ft Áfá - val
8 410 Ft Áfá - val
8 370 Ft Áfá - val
7 190 Ft Áfá - val
7 440 Ft Áfá - val
6 250 Ft Áfá - val
11 050 Ft Áfá - val
8 680 Ft Áfá - val
7 750 Ft Áfá - val
13 020 Ft Áfá - val
7 640 Ft Áfá - val
8 560 Ft Áfá - val
8 370 Ft Áfá - val
Új hozzászólás