Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645302785 |
| Termékkód: | 18730 |
| Gyártási kód: | 421-4146 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 25 cm |
| Magasság: | 38 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Skooter |
| Súly: | 0,284 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645302785 |
| Termékkód: | 18730 |
| Gyártási kód: | 421-4146 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 25 cm |
| Magasság: | 38 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Skooter |
| Súly: | 0,284 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
8 430 Ft Áfá - val
6 140 Ft Áfá - val
6 100 Ft Áfá - val
7 810 Ft Áfá - val
7 250 Ft Áfá - val
7 750 Ft Áfá - val
8 430 Ft Áfá - val
8 470 Ft Áfá - val
8 430 Ft Áfá - val
5 560 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
7 950 Ft Áfá - val
7 950 Ft Áfá - val
3 850 Ft Áfá - val
7 700 Ft Áfá - val Árengedmény 50%
7 700 Ft Áfá - val
3 700 Ft Áfá - val
5 290 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
6 760 Ft Áfá - val
8 430 Ft Áfá - val
Új hozzászólás