Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645312883 |
| Termékkód: | 19392 |
| Gyártási kód: | 421-00096 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 29 cm |
| Magasság: | 39 cm |
| Mélység: | 12 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Skooter |
| Súly: | 0,380 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645312883 |
| Termékkód: | 19392 |
| Gyártási kód: | 421-00096 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 29 cm |
| Magasság: | 39 cm |
| Mélység: | 12 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Skooter |
| Súly: | 0,380 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
3 980 Ft Áfá - val
7 540 Ft Áfá - val
6 300 Ft Áfá - val
6 140 Ft Áfá - val
8 430 Ft Áfá - val
11 930 Ft Áfá - val
9 930 Ft Áfá - val
7 750 Ft Áfá - val
8 430 Ft Áfá - val
8 470 Ft Áfá - val
8 430 Ft Áfá - val
7 250 Ft Áfá - val
7 500 Ft Áfá - val
6 300 Ft Áfá - val
11 140 Ft Áfá - val
8 750 Ft Áfá - val
7 810 Ft Áfá - val
13 120 Ft Áfá - val
7 950 Ft Áfá - val
3 850 Ft Áfá - val
7 700 Ft Áfá - val Árengedmény 50%
7 700 Ft Áfá - val
8 430 Ft Áfá - val
Új hozzászólás