Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645293328 |
| Termékkód: | 19124 |
| Gyártási kód: | 204-3230 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 30 cm |
| Magasság: | 43 cm |
| Mélység: | 14 cm |
| Szín: | Zöld |
| Licenc: | Marvel |
| Súly: | 0,580 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645293328 |
| Termékkód: | 19124 |
| Gyártási kód: | 204-3230 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 30 cm |
| Magasság: | 43 cm |
| Mélység: | 14 cm |
| Szín: | Zöld |
| Licenc: | Marvel |
| Súly: | 0,580 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
11 020 Ft Áfá - val
10 960 Ft Áfá - val
7 130 Ft Áfá - val
8 910 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
10 110 Ft Áfá - val
5 570 Ft Áfá - val
2 420 Ft Áfá - val
3 230 Ft Áfá - val
2 550 Ft Áfá - val
2 550 Ft Áfá - val
6 070 Ft Áfá - val
7 000 Ft Áfá - val
3 230 Ft Áfá - val
3 310 Ft Áfá - val
2 490 Ft Áfá - val
7 630 Ft Áfá - val
10 170 Ft Áfá - val
6 200 Ft Áfá - val
9 220 Ft Áfá - val
7 320 Ft Áfá - val
10 400 Ft Áfá - val
6 470 Ft Áfá - val
9 330 Ft Áfá - val
9 260 Ft Áfá - val
9 200 Ft Áfá - val
6 090 Ft Áfá - val
2 900 Ft Áfá - val
10 110 Ft Áfá - val
8 060 Ft Áfá - val
9 220 Ft Áfá - val
Új hozzászólás