Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645298767 |
| Termékkód: | 18693 |
| Gyártási kód: | 760-3767 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 25 cm |
| Magasság: | 33 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Cars |
| Súly: | 0,524 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645298767 |
| Termékkód: | 18693 |
| Gyártási kód: | 760-3767 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 25 cm |
| Magasság: | 33 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Cars |
| Súly: | 0,524 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
10 410 Ft Áfá - val
12 470 Ft Áfá - val
11 080 Ft Áfá - val
8 610 Ft Áfá - val
11 260 Ft Áfá - val
14 080 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
14 080 Ft Áfá - val
10 120 Ft Áfá - val
14 080 Ft Áfá - val
8 400 Ft Áfá - val
9 370 Ft Áfá - val
12 820 Ft Áfá - val
9 160 Ft Áfá - val
14 900 Ft Áfá - val
9 370 Ft Áfá - val
14 880 Ft Áfá - val
14 480 Ft Áfá - val
8 400 Ft Áfá - val
14 080 Ft Áfá - val
3 830 Ft Áfá - val
Új hozzászólás