Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645304796 |
| Termékkód: | 19430 |
| Gyártási kód: | 785-4353 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 26 cm |
| Magasság: | 32 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Frozen |
| Súly: | 0,720 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645304796 |
| Termékkód: | 19430 |
| Gyártási kód: | 785-4353 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 26 cm |
| Magasság: | 32 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Frozen |
| Súly: | 0,720 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
8 900 Ft Áfá - val
13 000 Ft Áfá - val
9 510 Ft Áfá - val
8 520 Ft Áfá - val
14 280 Ft Áfá - val
11 420 Ft Áfá - val
14 280 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
10 260 Ft Áfá - val
9 620 Ft Áfá - val
14 280 Ft Áfá - val
15 110 Ft Áfá - val
9 510 Ft Áfá - val
15 090 Ft Áfá - val
7 330 Ft Áfá - val
8 520 Ft Áfá - val
3 490 Ft Áfá - val
14 280 Ft Áfá - val
3 880 Ft Áfá - val
Új hozzászólás