Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645312081 |
| Termékkód: | 19111 |
| Gyártási kód: | 076-00031 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 32 cm |
| Magasság: | 42 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Bambi |
| Súly: | 1,650 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645312081 |
| Termékkód: | 19111 |
| Gyártási kód: | 076-00031 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 32 cm |
| Magasság: | 42 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Bambi |
| Súly: | 1,650 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
14 190 Ft Áfá - val
8 680 Ft Áfá - val
11 170 Ft Áfá - val
12 570 Ft Áfá - val
10 490 Ft Áfá - val
9 570 Ft Áfá - val
10 200 Ft Áfá - val
14 190 Ft Áfá - val
8 470 Ft Áfá - val
9 450 Ft Áfá - val
12 920 Ft Áfá - val
8 850 Ft Áfá - val
9 240 Ft Áfá - val
15 020 Ft Áfá - val
9 450 Ft Áfá - val
15 000 Ft Áfá - val
7 290 Ft Áfá - val
6 520 Ft Áfá - val
15 000 Ft Áfá - val
15 000 Ft Áfá - val
14 190 Ft Áfá - val
Új hozzászólás