Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645304741 |
| Termékkód: | 19386 |
| Gyártási kód: | 785-4348 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 33 cm |
| Magasság: | 45 cm |
| Mélység: | 12 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Frozen |
| Súly: | 1,120 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645304741 |
| Termékkód: | 19386 |
| Gyártási kód: | 785-4348 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 33 cm |
| Magasság: | 45 cm |
| Mélység: | 12 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Frozen |
| Súly: | 1,120 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
14 080 Ft Áfá - val
9 370 Ft Áfá - val
8 400 Ft Áfá - val
11 260 Ft Áfá - val
14 080 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
10 120 Ft Áfá - val
9 490 Ft Áfá - val
14 080 Ft Áfá - val
8 780 Ft Áfá - val
9 160 Ft Áfá - val
9 370 Ft Áfá - val
14 880 Ft Áfá - val
7 230 Ft Áfá - val
8 400 Ft Áfá - val
14 080 Ft Áfá - val
3 830 Ft Áfá - val
Új hozzászólás