Kiegészítő információk
| EAN: | 4029811471096 |
| Termékkód: | 18707 |
| Gyártási kód: | 144412 |
| Anyag: | Kerámia |
| Szélesség: | 14 cm |
| Magasság: | 13 cm |
| Mélység: | 5,5 cm |
| Szín: | Barna |
| Nyelvi verzió: | Angol |
| Súly: | 0,475 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811471096 |
| Termékkód: | 18707 |
| Gyártási kód: | 144412 |
| Anyag: | Kerámia |
| Szélesség: | 14 cm |
| Magasság: | 13 cm |
| Mélység: | 5,5 cm |
| Szín: | Barna |
| Nyelvi verzió: | Angol |
| Súly: | 0,475 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Out Of The Blue |
2 370 Ft Áfá - val
5 810 Ft Áfá - val
6 590 Ft Áfá - val
5 340 Ft Áfá - val
3 670 Ft Áfá - val
6 960 Ft Áfá - val
3 170 Ft Áfá - val
Új hozzászólás