Kiegészítő információk
| EAN: | 4029811263394 |
| Termékkód: | 6477 |
| Gyártási kód: | 78/4010 |
| Anyag: | Kerámia |
| Szélesség: | 16,5 cm |
| Magasság: | 5 cm |
| Mélység: | 8,5 cm |
| Szín: | Arany |
| Súly: | 0,354 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811263394 |
| Termékkód: | 6477 |
| Gyártási kód: | 78/4010 |
| Anyag: | Kerámia |
| Szélesség: | 16,5 cm |
| Magasság: | 5 cm |
| Mélység: | 8,5 cm |
| Szín: | Arany |
| Súly: | 0,354 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Out Of The Blue |
3 540 Ft Áfá - val
6 850 Ft Áfá - val
7 420 Ft Áfá - val
9 350 Ft Áfá - val
10 450 Ft Áfá - val
1 910 Ft Áfá - val
2 330 Ft Áfá - val
2 750 Ft Áfá - val
3 520 Ft Áfá - val
3 620 Ft Áfá - val
4 110 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
2 540 Ft Áfá - val
5 890 Ft Áfá - val
4 900 Ft Áfá - val
5 220 Ft Áfá - val
5 680 Ft Áfá - val
4 110 Ft Áfá - val
4 110 Ft Áfá - val
7 210 Ft Áfá - val
5 820 Ft Áfá - val
5 820 Ft Áfá - val
10 020 Ft Áfá - val
2 600 Ft Áfá - val
5 890 Ft Áfá - val
Új hozzászólás