Kiegészítő információk
| EAN: | 4029811437290 |
| Termékkód: | 15892 |
| Gyártási kód: | 144319 |
| Anyag: | Fa, Üveg |
| Szélesség: | 15 cm |
| Magasság: | 15 cm |
| Mélység: | 5 cm |
| Szín: | Fehér |
| Nyelvi verzió: | Angol |
| Súly: | 0,286 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811437290 |
| Termékkód: | 15892 |
| Gyártási kód: | 144319 |
| Anyag: | Fa, Üveg |
| Szélesség: | 15 cm |
| Magasság: | 15 cm |
| Mélység: | 5 cm |
| Szín: | Fehér |
| Nyelvi verzió: | Angol |
| Súly: | 0,286 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Out Of The Blue |
1 940 Ft Áfá - val
2 790 Ft Áfá - val
3 780 Ft Áfá - val
3 160 Ft Áfá - val
3 780 Ft Áfá - val
3 590 Ft Áfá - val
4 170 Ft Áfá - val
11 060 Ft Áfá - val
6 950 Ft Áfá - val
7 410 Ft Áfá - val
7 530 Ft Áfá - val
6 910 Ft Áfá - val
5 800 Ft Áfá - val
9 490 Ft Áfá - val
3 300 Ft Áfá - val
3 570 Ft Áfá - val
3 300 Ft Áfá - val
3 670 Ft Áfá - val
4 170 Ft Áfá - val
3 690 Ft Áfá - val
2 640 Ft Áfá - val
Új hozzászólás