Kiegészítő információk
| EAN: | 4007698216115 |
| Termékkód: | 16687 |
| Gyártási kód: | 10021611 |
| Anyag: | Poliészter gyanta |
| Szélesség: | 17 cm |
| Magasság: | 10 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 0,430 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | G.Wurm |
| EAN: | 4007698216115 |
| Termékkód: | 16687 |
| Gyártási kód: | 10021611 |
| Anyag: | Poliészter gyanta |
| Szélesség: | 17 cm |
| Magasság: | 10 cm |
| Mélység: | 9 cm |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 0,430 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | G.Wurm |
10 900 Ft Áfá - val
2 330 Ft Áfá - val
2 750 Ft Áfá - val
3 520 Ft Áfá - val
4 110 Ft Áfá - val
3 120 Ft Áfá - val
9 510 Ft Áfá - val
2 750 Ft Áfá - val
7 420 Ft Áfá - val
6 810 Ft Áfá - val
10 020 Ft Áfá - val
9 350 Ft Áfá - val
10 450 Ft Áfá - val
3 620 Ft Áfá - val
4 110 Ft Áfá - val
2 540 Ft Áfá - val
5 890 Ft Áfá - val
4 900 Ft Áfá - val
5 220 Ft Áfá - val
5 680 Ft Áfá - val
4 110 Ft Áfá - val
4 110 Ft Áfá - val
7 210 Ft Áfá - val
5 820 Ft Áfá - val
5 820 Ft Áfá - val
2 600 Ft Áfá - val
10 020 Ft Áfá - val
5 890 Ft Áfá - val
Új hozzászólás