Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645303973 |
| Termékkód: | 18849 |
| Gyártási kód: | 795-4265 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 23 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 8 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Lilo & Stitch |
| Súly: | 0,238 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645303973 |
| Termékkód: | 18849 |
| Gyártási kód: | 795-4265 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 23 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 8 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Lilo & Stitch |
| Súly: | 0,238 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
5 770 Ft Áfá - val
5 290 Ft Áfá - val
6 610 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
7 370 Ft Áfá - val
5 150 Ft Áfá - val
6 570 Ft Áfá - val
4 230 Ft Áfá - val
7 060 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
4 970 Ft Áfá - val
7 090 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
7 090 Ft Áfá - val
8 840 Ft Áfá - val
5 560 Ft Áfá - val
5 150 Ft Áfá - val
6 610 Ft Áfá - val
7 810 Ft Áfá - val
9 560 Ft Áfá - val
4 820 Ft Áfá - val
7 750 Ft Áfá - val
3 460 Ft Áfá - val
6 340 Ft Áfá - val
6 490 Ft Áfá - val
6 490 Ft Áfá - val
5 790 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
6 490 Ft Áfá - val
5 810 Ft Áfá - val
Új hozzászólás