Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645293618 |
| Termékkód: | 18235 |
| Gyártási kód: | 770-3432 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 23 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 8 cm |
| Szín: | Szürke |
| Licenc: | Marie |
| Súly: | 0,236 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645293618 |
| Termékkód: | 18235 |
| Gyártási kód: | 770-3432 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 23 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 8 cm |
| Szín: | Szürke |
| Licenc: | Marie |
| Súly: | 0,236 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
4 200 Ft Áfá - val
7 000 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
6 520 Ft Áfá - val
5 110 Ft Áfá - val
2 290 Ft Áfá - val
7 310 Ft Áfá - val
6 020 Ft Áfá - val
5 730 Ft Áfá - val
3 360 Ft Áfá - val
6 110 Ft Áfá - val
5 690 Ft Áfá - val
8 780 Ft Áfá - val
3 980 Ft Áfá - val
5 690 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
5 770 Ft Áfá - val
5 900 Ft Áfá - val
3 730 Ft Áfá - val
6 210 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
12 810 Ft Áfá - val
6 710 Ft Áfá - val
7 370 Ft Áfá - val
5 340 Ft Áfá - val
2 780 Ft Áfá - val
5 520 Ft Áfá - val
5 110 Ft Áfá - val
6 560 Ft Áfá - val
6 620 Ft Áfá - val
6 890 Ft Áfá - val
9 450 Ft Áfá - val
6 810 Ft Áfá - val
3 550 Ft Áfá - val
2 370 Ft Áfá - val
6 440 Ft Áfá - val
7 790 Ft Áfá - val
Új hozzászólás