Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645275720 |
| Termékkód: | 16817 |
| Gyártási kód: | 076-1311 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 26 cm |
| Magasság: | 34 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Bambi |
| Súly: | 0,190 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645275720 |
| Termékkód: | 16817 |
| Gyártási kód: | 076-1311 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 26 cm |
| Magasság: | 34 cm |
| Mélység: | 10 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Bambi |
| Súly: | 0,190 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
5 880 Ft Áfá - val
1 780 Ft Áfá - val
2 390 Ft Áfá - val
7 240 Ft Áfá - val
8 420 Ft Áfá - val
6 130 Ft Áfá - val
4 230 Ft Áfá - val
7 040 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
3 960 Ft Áfá - val
7 080 Ft Áfá - val
4 960 Ft Áfá - val
7 080 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
6 050 Ft Áfá - val
5 280 Ft Áfá - val
6 600 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
4 970 Ft Áfá - val
7 350 Ft Áfá - val
6 050 Ft Áfá - val
5 760 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
6 150 Ft Áfá - val
5 720 Ft Áfá - val
8 830 Ft Áfá - val
4 010 Ft Áfá - val
5 720 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
7 410 Ft Áfá - val
3 070 Ft Áfá - val
6 480 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
Új hozzászólás