Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645296862 |
| Termékkód: | 18221 |
| Gyártási kód: | 880-3593 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 25 cm |
| Magasság: | 30 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Zöld |
| Licenc: | Disney |
| Súly: | 0,240 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645296862 |
| Termékkód: | 18221 |
| Gyártási kód: | 880-3593 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 25 cm |
| Magasság: | 30 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Zöld |
| Licenc: | Disney |
| Súly: | 0,240 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
6 570 Ft Áfá - val
5 150 Ft Áfá - val
4 230 Ft Áfá - val
7 060 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
7 090 Ft Áfá - val
7 370 Ft Áfá - val
6 060 Ft Áfá - val
5 770 Ft Áfá - val
5 730 Ft Áfá - val
8 840 Ft Áfá - val
4 010 Ft Áfá - val
5 730 Ft Áfá - val Árengedmény 30%
5 950 Ft Áfá - val
3 750 Ft Áfá - val
6 260 Ft Áfá - val Árengedmény 40%
12 910 Ft Áfá - val
6 760 Ft Áfá - val
7 420 Ft Áfá - val
5 380 Ft Áfá - val
2 800 Ft Áfá - val
5 560 Ft Áfá - val
5 150 Ft Áfá - val
6 670 Ft Áfá - val
6 940 Ft Áfá - val
9 520 Ft Áfá - val
6 860 Ft Áfá - val
3 580 Ft Áfá - val
2 390 Ft Áfá - val
6 490 Ft Áfá - val
3 030 Ft Áfá - val
7 850 Ft Áfá - val
Új hozzászólás