Kiegészítő információk
| EAN: | 5714710011601 |
| Termékkód: | 18994 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 42 cm |
| Magasság: | 52 cm |
| Szín: | Zöld |
| Licenc: | Bing |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,080 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | BrandMac |
| EAN: | 5714710011601 |
| Termékkód: | 18994 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 42 cm |
| Magasság: | 52 cm |
| Szín: | Zöld |
| Licenc: | Bing |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,080 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | BrandMac |
3 600 Ft Áfá - val
3 670 Ft Áfá - val
3 340 Ft Áfá - val
3 670 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
2 330 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
3 870 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 540 Ft Áfá - val
2 990 Ft Áfá - val
3 540 Ft Áfá - val
3 540 Ft Áfá - val
3 540 Ft Áfá - val
3 540 Ft Áfá - val
3 540 Ft Áfá - val
3 540 Ft Áfá - val
3 540 Ft Áfá - val
2 990 Ft Áfá - val
3 540 Ft Áfá - val
2 990 Ft Áfá - val
3 270 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 670 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
Új hozzászólás