Kiegészítő információk
| EAN: | 8592753038345 |
| Termékkód: | 19634 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 48 cm |
| Magasság: | 55 cm |
| Szín: | Többszínű |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,096 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Javoli |
| EAN: | 8592753038345 |
| Termékkód: | 19634 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 48 cm |
| Magasság: | 55 cm |
| Szín: | Többszínű |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,096 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Javoli |
3 720 Ft Áfá - val
3 720 Ft Áfá - val
4 060 Ft Áfá - val
3 550 Ft Áfá - val
3 140 Ft Áfá - val
3 720 Ft Áfá - val
3 720 Ft Áfá - val
3 720 Ft Áfá - val
3 720 Ft Áfá - val
3 780 Ft Áfá - val
3 720 Ft Áfá - val
3 720 Ft Áfá - val
3 780 Ft Áfá - val
3 550 Ft Áfá - val
3 550 Ft Áfá - val
3 720 Ft Áfá - val
3 720 Ft Áfá - val
3 140 Ft Áfá - val
3 630 Ft Áfá - val
3 430 Ft Áfá - val
3 430 Ft Áfá - val
2 450 Ft Áfá - val
3 780 Ft Áfá - val
4 160 Ft Áfá - val
Új hozzászólás