Kiegészítő információk
| EAN: | 5714710013278 |
| Termékkód: | 18769 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 42 cm |
| Magasság: | 52 cm |
| Szín: | Kék, Zöld |
| Licenc: | Peppa Pig |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,084 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | BrandMac |
| EAN: | 5714710013278 |
| Termékkód: | 18769 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 42 cm |
| Magasság: | 52 cm |
| Szín: | Kék, Zöld |
| Licenc: | Peppa Pig |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,084 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | BrandMac |
4 160 Ft Áfá - val
1 960 Ft Áfá - val
4 160 Ft Áfá - val
4 160 Ft Áfá - val
3 510 Ft Áfá - val
3 860 Ft Áfá - val
3 780 Ft Áfá - val
3 780 Ft Áfá - val
3 780 Ft Áfá - val
3 780 Ft Áfá - val
3 780 Ft Áfá - val
3 780 Ft Áfá - val
2 450 Ft Áfá - val
3 780 Ft Áfá - val
3 780 Ft Áfá - val
3 780 Ft Áfá - val
4 060 Ft Áfá - val
3 550 Ft Áfá - val
3 550 Ft Áfá - val
3 550 Ft Áfá - val
3 720 Ft Áfá - val
3 140 Ft Áfá - val
3 720 Ft Áfá - val
3 720 Ft Áfá - val
3 720 Ft Áfá - val
3 720 Ft Áfá - val
3 720 Ft Áfá - val
3 720 Ft Áfá - val
3 140 Ft Áfá - val
3 430 Ft Áfá - val
4 160 Ft Áfá - val
2 450 Ft Áfá - val
3 860 Ft Áfá - val
3 350 Ft Áfá - val
4 160 Ft Áfá - val
3 780 Ft Áfá - val
Új hozzászólás