Kiegészítő információk
| EAN: | 8592753038420 |
| Termékkód: | 19562 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 48 cm |
| Magasság: | 55 cm |
| Szín: | Lila |
| Licenc: | Frozen |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,096 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Javoli |
| EAN: | 8592753038420 |
| Termékkód: | 19562 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 48 cm |
| Magasság: | 55 cm |
| Szín: | Lila |
| Licenc: | Frozen |
| Korosztály: | 3-8 |
| Súly: | 0,096 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Javoli |
3 540 Ft Áfá - val
3 870 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 670 Ft Áfá - val
3 340 Ft Áfá - val
3 600 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 830 Ft Áfá - val
3 380 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 540 Ft Áfá - val
3 540 Ft Áfá - val
3 540 Ft Áfá - val
3 540 Ft Áfá - val
3 540 Ft Áfá - val
2 990 Ft Áfá - val
2 990 Ft Áfá - val
3 460 Ft Áfá - val
3 270 Ft Áfá - val
3 960 Ft Áfá - val
3 270 Ft Áfá - val
3 670 Ft Áfá - val
Új hozzászólás