Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645304734 |
| Termékkód: | 19387 |
| Gyártási kód: | 785-4347 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 25 cm |
| Magasság: | 33 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Frozen |
| Súly: | 0,600 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645304734 |
| Termékkód: | 19387 |
| Gyártási kód: | 785-4347 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 25 cm |
| Magasság: | 33 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Licenc: | Frozen |
| Súly: | 0,600 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
13 000 Ft Áfá - val
9 510 Ft Áfá - val
14 280 Ft Áfá - val
8 520 Ft Áfá - val
11 420 Ft Áfá - val
14 280 Ft Áfá - val Árengedmény 20%
10 550 Ft Áfá - val
12 650 Ft Áfá - val
11 230 Ft Áfá - val
8 730 Ft Áfá - val
9 290 Ft Áfá - val
15 110 Ft Áfá - val
9 510 Ft Áfá - val
15 090 Ft Áfá - val
7 330 Ft Áfá - val
8 520 Ft Áfá - val
3 490 Ft Áfá - val
3 880 Ft Áfá - val
Új hozzászólás