Kiegészítő információk
| EAN: | 8712645314160 |
| Termékkód: | 19428 |
| Gyártási kód: | 007-00224 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 23 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 8 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Peppa Pig |
| Súly: | 0,270 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
| EAN: | 8712645314160 |
| Termékkód: | 19428 |
| Gyártási kód: | 007-00224 |
| Anyag: | 100% Poliészter |
| Szélesség: | 23 cm |
| Magasság: | 29 cm |
| Mélység: | 8 cm |
| Szín: | Kék |
| Licenc: | Peppa Pig |
| Súly: | 0,270 kg |
| Csomag tartalma: | 1 db |
| A gyártó honlapja: | Vadobag |
5 520 Ft Áfá - val
2 780 Ft Áfá - val
8 680 Ft Áfá - val
6 790 Ft Áfá - val
4 320 Ft Áfá - val
5 210 Ft Áfá - val
5 610 Ft Áfá - val
7 890 Ft Áfá - val
5 900 Ft Áfá - val
5 690 Ft Áfá - val
8 680 Ft Áfá - val
3 590 Ft Áfá - val
3 430 Ft Áfá - val
5 590 Ft Áfá - val
5 590 Ft Áfá - val
3 570 Ft Áfá - val
4 720 Ft Áfá - val
11 820 Ft Áfá - val
Új hozzászólás